Son Bölüm


Yalancı Bahar 94. Bölüm izle 17-09-2016 Yalancı Bahar 17 Eylül 2016 Kanal7


Yalancı Bahar son Online platformda en fazla sorgulanan diziler içinde olmasından dolayı Yalancı Bahar tv dizisini sizin için biraz sorguladık. Yalancı Bahar 94. bölüm 17-09-2016 tarihinde sevenlerini tv önüne kitleyecek her zaman böyle olmuştur. Arama motorlarında genel olarak girilen aramalar bu şekliyledir Yalancı Bahar 94. bölüm bedava Yalancı Bahar de bu hafta bir hayli heyecanlı olmasını bekliyoruz.

bu hafta yeni fragmanı baya güzel geldi. Yalancı Bahar Geçen Hafta ki bölümünde oldukça kendinden söz ettirdi. Takipçisi Sürekli artan yerli dizi Yalancı Bahar 94. bölümü ile 17-09-2016 akşamında eski fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Yalancı Bahar 94. Bölüm Takılmadan izle 17-09-2016,Yalancı Bahar 94. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 94. Bölüm Full Hd seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 94. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 94. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 94. Bölüm Tek Parça HD izle,Yalancı Bahar 94. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 94. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 94. Bölüm

Konusu :

YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon


Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.