Son Bölüm


Yalancı Bahar 13. Bölüm Donmadan Yalancı Baahar Son Bölüm izle 22-06-2016


Yalancı Bahar son Online platformda en fazla sorgulanan dizilerimiz arasında olmasından dolayı Yalancı Bahar tv dizisini takipçilerimiz için epey bir sorguladık. Yalancı Bahar 13. bölümü ile 22-06-2016 akşamı hayranlarını tv başına alacak hep olduğu gibi. yahoo'da genellikle girilen araştırmalar bu şekliyledir Yalancı Bahar 13. bölüm full hd Yalancı Bahar de bu hafta bir hayli hareketli sahneler olacak.

yeni bölüm yeni fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. Yalancı Bahar Geçen Hafta ki bölümüyle oldukça yankı uyandırdı. Takipçisi her hafta artan dizi Yalancı Bahar 13. bölümü ile 22-06-2016 tarihinde yeni ve eski fenomenlerine merhaba diyecek. Sizde bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 13. Bölüm Takılmadan izle 22-06-2016,Yalancı Bahar 13. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 13. Bölüm Tek Parça seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 13. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 13. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 13. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 13. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 13. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 13. Bölüm izle

YALANCı BAHAR KONUSU

 Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.