Son Bölüm


Yalancı Bahar 21. Bölüm


Yalancı Bahar son bölüm internete en çok tıklanan dizilerimiz içinde geldiği için Yalancı Bahar dizisini üyelerimiz için biraz araştırdık. Yalancı Bahar 21. bölümü ile 30-06-2016 tarihinde izleyicisini televizyon karşısına kitleyecek her zaman böyle olur. Arama sitelerinde devamlı girilen arama kelimeleri bu şekliyledir Yalancı Bahar 21. bölüm Yalancı Bahar dizisi bu bölümde epeyce kaliteli sahneler olacak.

son bölüm fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. Yalancı Bahar bir önceki bölümde epey bir yankı uyandırdı. Fenomeni devamlı artan dizimiz Yalancı Bahar 21. bölümüyle 30-06-2016 ardından da yeni fenomenlerine merhaba diyecek. seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 21. Bölüm Tek Parça izle 30-06-2016,Yalancı Bahar 21. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 21. Bölüm Tek Parça seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 21. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 21. Bölüm Full Hd izle,Yalancı Bahar 21. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 21. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 21. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 21. Bölüm izle

Konusu : YALANCı BAHAR KONUSU

Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.