Son Bölüm


Yalancı Bahar 25. Bölüm Hemen izle 04-07-2016


Yalancı Bahar son Online platformda çok fazla aranan diziler arasında geldiğinden dolayı Yalancı Bahar televizyon dizisini sizler için biraz inceledik. Yalancı Bahar 25. bölümü ile 04-07-2016 akşamı seyircisini televizyon önüne kitleyecek her daim böyle olur. Arama sitelerinde genellikle girilen araştırmalar bu şekliyledir Yalancı Bahar 25. bölüm Yalancı Bahar dizisinde yeni bölüm epey bir heyecanlı sahneler olacak.

yeni bölüm ilk fragmanı baya ilginç olacak gibi. Yalancı Bahar geçen bölümde baya kendinden söz ettirdi. Hayranı her hafta artan yerli dizi Yalancı Bahar 25. bölümü ile 04-07-2016 akşamı yeni seyircilerine doyumsuz anlar yaşatacak seyrettikten sonra bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 25. Bölüm Tek Parça HD izle 04-07-2016,Yalancı Bahar 25. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 25. Bölüm Youtube seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 25. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 25. Bölüm Tek Parça izle,Yalancı Bahar 25. Bölüm Tek Parça izle,Yalancı Bahar 25. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 25. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 25. Bölüm izle

Konusu : YALANCı BAHAR KONUSU

Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.