Son Bölüm


Yalancı Bahar 26. Bölüm Donmadan izle 05-07-2016


Yalancı Bahar yeni Bölüm internet Aleminde en fazla fenomeni olan yerli diziler arasında gelmesi dolayısıyla Yalancı Bahar tv dizisini ziyaretçilerimiz için detaylı bilgi edindik. Yalancı Bahar 26. bölüm 05-07-2016 te izleyicisini ekran önüne kitleyecek sürekli olduğu gibi. Arama motorlarında genellikle girilen arama kelimeleri bu şekliyledir Yalancı Bahar 26. bölüm Yalancı Bahar de bu bölümde epeyce hareketli olacağına inanıyoruz.

yeni bölüm fragmanı baya iddialı görünüyor. Yalancı Bahar geride bıraktığımız bölümüyle oldukça yankı uyandırdı. Seyircisi devamlı artan yerli dizi Yalancı Bahar 26. bölümüyle 05-07-2016 akşamında tüm hayranlarına hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 26. Bölüm Tek Parça izle 05-07-2016,Yalancı Bahar 26. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 26. Bölüm Tek Parça HD seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 26. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 26. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 26. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 26. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 26. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 26. Bölüm izle

Konusu : YALANCı BAHAR KONUSU

Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.