Son Bölüm


Yalancı Bahar 28. Bölüm Hemen izle 07-07-2016


Yalancı Bahar son Online platformda çok fazla fenomeni olan diziler arasında geldiği için Yalancı Bahar televizyon dizisini sizin için etraflıca sorguladık. Yalancı Bahar 28. bölümü ile 07-07-2016 te hayranlarını tv önüne toplayacak daima böyle olur. yahoo'da genellikle sorgulanan aramalar şu şekilde olmaktadır Yalancı Bahar 28. bölüm ücretsiz Yalancı Bahar de bu hafta epey bir heyecanlı sahneler olacak.

yeni bölüm son fragmanı bir hayli hareketli gözüküyor. Yalancı Bahar geçtiğimiz hafta ki bölümde epey bir ses getirdi. Hayranı her hafta artan dizi Yalancı Bahar 28. bölümüyle 07-07-2016 ardından da eski hayranlarına doyumsuz anlar yaşatacak Sizde takip ediyoranız bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Yalancı Bahar 28. Bölüm Full Tek Parça izle 07-07-2016,Yalancı Bahar 28. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 28. Bölüm Takılmadan seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 28. Bölüm Tek Parça izle,Yalancı Bahar 28. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 28. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 28. Bölüm Tek Parça HD izle,Yalancı Bahar 28. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 28. Bölüm izle

Konusu : YALANCı BAHAR KONUSU

Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.