Son Bölüm


Yalancı Bahar 35. Bölüm Full Hd izle 18-07-2016


Yalancı Bahar izle internet Aleminde epeyce hayranı artan dizilerimiz arasında olmasından dolayı Yalancı Bahar televizyon dizisini üyelerimiz için etraflıca inceledik. Yalancı Bahar 35. bölümü ile 18-07-2016 tarihinde izleyicisini tv önüne kitleyecek sürekli yaptığı gibi. Arama motorlarında sürekli tercih edilen araştırmalar şu şekildedir Yalancı Bahar 35. bölüm bedava Yalancı Bahar dizisinde yeni bölüm bir hayli kaliteli sahneler olacak.

yeni bölüm ilk fragmanı oldukça güzel geldi. Yalancı Bahar Geçen Hafta ki bölümünde baya kendinden söz ettirdi. Hayranı devamlı artan dizimiz Yalancı Bahar 35. bölümü ile 18-07-2016 akşamında eski seyircilerine doyumsuz anlar yaşatacak Bölümü seyrettikten sonra bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Yalancı Bahar 35. Bölüm Youtube izle 18-07-2016,Yalancı Bahar 35. Bölüm internetten izle,Yalancı Bahar 35. Bölüm internetten seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 35. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 35. Bölüm internetten izle,Yalancı Bahar 35. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 35. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 35. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 35. Bölüm izle

Konusu : YALANCı BAHAR KONUSU

Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.