Son Bölüm


Yalancı Bahar 73. Bölüm Donmadan izle 27-08-2016


Yalancı Bahar izle internete bir hayli paylaşılan dizilerimiz içerisinde geldiğinden dolayı Yalancı Bahar dizisini ziyaretçilerimiz için epey bir sorguladık. Yalancı Bahar 73. bölümüyle 27-08-2016 akşamı hayranlarını televizyon başına alacak hep olduğu gibi. Arama motorlarında genel olarak yapılan aramalar şu şekildedir Yalancı Bahar 73. bölüm Full izle Yalancı Bahar dizisinde bu bölümde baya güzel olmasını bekliyoruz.

bu hafta yeni fragmanı bir hayli ilginç olacak gibi. Yalancı Bahar Geçen Hafta ki bölümde epey bir yankı uyandırdı. Seyircisi devamlı artan dizi Yalancı Bahar 73. bölümüyle 27-08-2016 akşamı yeni ve eski fenomenlerine merhaba diyecek. Bölümü bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 73. Bölüm Takılmadan izle 27-08-2016,Yalancı Bahar 73. Bölüm Tek Parça izle,Yalancı Bahar 73. Bölüm Hemen seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 73. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 73. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 73. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 73. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 73. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 73. Bölüm izle

Konusu : YALANCı BAHAR KONUSU

Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.