Son Bölüm


Yalancı Bahar 100. Bölüm Hemen izle 23-09-2016 Yalancı Bahar Son Bölüm


Yalancı Bahar yeni Bölüm Online platformda epeyce fenomeni olan yerli diziler arasında geldiği için Yalancı Bahar televizyon dizisini ziyaretçilerimiz için biraz araştırdık. Yalancı Bahar 100. bölümü ile 23-09-2016 akşamı izleyicisini televizyon karşısına toplayacak sürekli olan bu. Google'de genellikle yapılan aramalar bu şekilde olur Yalancı Bahar 100. bölüm Yalancı Bahar dizisi son bölüm epey bir ilginç olmasını bekliyoruz.

yeni bölüm fragmanı bir hayli heyecanlı gözüküyor. Yalancı Bahar bir önceki bölümü ile oldukça ses getirdi. Hayranı her daim yükselen Televizyon dizisi Yalancı Bahar 100. bölümü ile 23-09-2016 akşamı yeni ve eski hayranlarına hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü seyrettikten sonra bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 100. Bölüm internetten izle 23-09-2016,Yalancı Bahar 100. Bölüm Full Hd izle,Yalancı Bahar 100. Bölüm internetten seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 100. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 100. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 100. Bölüm Tek Parça HD izle,Yalancı Bahar 100. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 100. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 100. Bölüm

Konusu :
YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.