Son Bölüm


Yalancı Bahar 103. Bölüm Donmadan izle 26-09-2016


Yalancı Bahar yeni Bölüm Sanal alemde çok fazla konuşulan dizilerimiz arasında geldiği için Yalancı Bahar televizyon dizisini sizler için epey bir sorguladık. Yalancı Bahar 103. bölümüyle 26-09-2016 akşamı fanlarını tv başına kitleyecek sürekli olan bu. yahoo'da sürekli girilen aramalar şu şekilde olmaktadır Yalancı Bahar 103. bölüm Full izle Yalancı Bahar dizisi son bölüm oldukça hareketli olacağına inanıyoruz.

yeni bölüm son fragmanı oldukça iddialı görünüyor. Yalancı Bahar geçen bölümüyle oldukça kendinden söz ettirdi. Seyircisi her hafta artan yerli dizi Yalancı Bahar 103. bölüm 26-09-2016 ardından da tüm sevenlerine merhaba diyecek. Bölümü bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 103. Bölüm Tek Parça HD izle 26-09-2016,Yalancı Bahar 103. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 103. Bölüm Full seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 103. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 103. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 103. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 103. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 103. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 103. Bölüm

Konusu :

YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon


Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.