Son Bölüm


Yalancı Bahar 81. Bölüm Full Hd izle 04-09-2016 Yalancı Bahar Son Bölüm Tek Parça


Yalancı Bahar izle internet Aleminde çok fazla konuşulan dizilerimiz içerisinde olmasından dolayı Yalancı Bahar televizyon dizisini üyelerimiz için etraflıca araştırdık. Yalancı Bahar 81. bölümüyle 04-09-2016 te fanlarını tv önüne alacak her daim böyle olur. internete genellikle yapılan aramalar şu şekilde olmaktadır Yalancı Bahar 81. bölüm Hd izle Yalancı Bahar dizisinde son bölüm baya güzel sahneler olacak.

yeni bölüm fragmanı oldukça ilginç olacak gibi. Yalancı Bahar en son bölümde bir hayli yankı uyandırdı. Fenomeni devamlı artan Televizyon dizisi Yalancı Bahar 81. bölümü ile 04-09-2016 ardından da eski sevenlerine hoş vakit geçirecek. seyrettikten sonra bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Yalancı Bahar 81. Bölüm Full Hd izle 04-09-2016,Yalancı Bahar 81. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 81. Bölüm Full Tek Parça seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 81. Bölüm Tek Parça HD izle,Yalancı Bahar 81. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 81. Bölüm internetten izle,Yalancı Bahar 81. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 81. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 81. Bölüm

Konusu : YALANCı BAHAR KONUSU

Padmini ismindeki genç bir bayan Madhubala`ya hamileyken devamlı kocasının ısrarına maruz kalır. Kocası ondan devamlı erkek çocuk doğurmasını ister. Kocasının ısrarına dayanamayan Padmini küçük kızı Trishna`yı da alıp evden kaçar.

Evden kaçtıktan sonra ailesinin geçimini setlerde dublörlük yaparak sağlar. Seneler sonrasında Madhubala büyür ve genç bir kız olur. Büyüyünce de bir güzellik salonuna girerek orada çalışmaya adım atar. ülkenin büyük film yıldızlarından bir tanesi olan Rishabh, otomobiliyla Madhubala`nın nişanlısına çarpar.

Rishabh maddi imkanları yardımıyla üç gün sonra özgür bırakılır. Rishabh`dan intikam edinmeyi kafasına koyan Madhubala derhal harekete geçer. Yaşanan vakalar neticesinde Madhubala Rishabh`la evlenmek durumunda kalır. Ikili birbiriyle savaşım ederken birden çıkarlarını başkalarına karşı savaşım ederken bulurlar.

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.