Son Bölüm


Yalancı Bahar 89. Bölüm Donmadan izle 12-09-2016 Yalancı Bahar Son Bölüm 12 Eylül 2016


Yalancı Bahar izle Sanal alemde en fazla sorgulanan diziler içerisinde gelmesi nedeniyle Yalancı Bahar dizisini sizler için biraz bilgi edindik. Yalancı Bahar 89. bölüm 12-09-2016 tarihinde seyircisini tv karşısına kitleyecek hep olan bu. Arama motorlarında genelde yapılan arama kelimeleri şu şekildedir Yalancı Bahar 89. bölüm ücretsiz Yalancı Bahar de bu hafta oldukça kaliteli olacağına inanıyoruz.

son bölüm fragmanı epey bir kaliteli belli ediyor kendini Yalancı Bahar bir önceki bölümde epey bir yankı uyandırdı. Takipçisi her daim yükselen dizimiz Yalancı Bahar 89. bölümü ile 12-09-2016 ardından da tüm seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. takip ediyoranız bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 89. Bölüm Youtube izle 12-09-2016,Yalancı Bahar 89. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 89. Bölüm Donmadan seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 89. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 89. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 89. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 89. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 89. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 89. Bölüm

Konusu :
YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.