Son Bölüm


Yalancı Bahar 112. Bölüm Full Tek Parça izle 06-10-2016


Yalancı Bahar son internete çok fazla fenomeni olan türk dizileri arasında gelmesi dolayısıyla Yalancı Bahar dizisini takipçilerimiz için detaylı bilgi edindik. Yalancı Bahar 112. bölümü ile 05-10-2016 akşamı sevenlerini tv başına kitleyecek daima böyle olmuştur. Arama motorlarında devamlı sorgulanan aramalar bu şekilde olur Yalancı Bahar 112. bölüm Full izle Yalancı Bahar dizisinde bu bölümde oldukça heyecanlı olacağına inanıyoruz.

yeni bölüm fragmanı bir hayli ilginç olacak gibi. Yalancı Bahar en son bölümünde oldukça ses getirdi. Takipçisi her hafta artan Televizyon dizisi Yalancı Bahar 112. bölümü ile 05-10-2016 ardından da eski seyircilerine hoş vakit geçirecek. takip ediyoranız bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Yalancı Bahar 112. Bölüm Donmadan izle 05-10-2016,Yalancı Bahar 112. Bölüm Tek Parça HD izle,Yalancı Bahar 112. Bölüm Full Tek Parça seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 112. Bölüm Tek Parça izle,Yalancı Bahar 112. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 112. Bölüm Hemen izle,Yalancı Bahar 112. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 112. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 112. Bölüm

Konusu :
YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.