Son Bölüm


Yalancı Bahar 130. Bölüm Full izle 24-10-2016 Yalancı bahar son bölüm

http://yalancibaharsonbolum.blogspot.com/2016/10/yalanc-bahar-130-bolum-full-izle-24-10.html
Yalancı Bahar izle internete epeyce tıklanan diziler arasında gelmesi nedeniyle Yalancı Bahar televizyon dizisini sizin için biraz inceledik. Yalancı Bahar 130. bölüm 24-10-2016 te hayranlarını ekran önüne alacak hep böyle olmuştur. Google'de genellikle yapılan aramalar bu şekliyledir Yalancı Bahar 130. bölüm Yalancı Bahar de bu bölümde oldukça kaliteli olacağına inanıyoruz.

son bölüm son fragmanı baya heyecanlı gözüküyor. Yalancı Bahar geçen bölümünde bir hayli yankı uyandırdı. Fenomeni her daim yükselen Televizyon dizisi Yalancı Bahar 130. bölümü ile 24-10-2016 ardından da tüm fenomenlerine hoş vakit geçirecek. Sizde bölüm ile ilgili görüş beyan edebilirsiniz
Yalancı Bahar 130. Bölüm internetten izle 24-10-2016,Yalancı Bahar 130. Bölüm internetten izle,Yalancı Bahar 130. Bölüm Donmadan seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 130. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 130. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 130. Bölüm Tek Parça HD izle,Yalancı Bahar 130. Bölüm Full Tek Parça izle,Yalancı Bahar 130. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 130. Bölüm

Konusu :
YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.