Son Bölüm


Yalancı Bahar 137. Bölüm Yalancı Bahar son Bölüm izle 31-10 Ekim 2016


Yalancı Bahar izle internet Aleminde en fazla paylaşılan dizilerimiz içerisinde gelmesi nedeniyle Yalancı Bahar tv dizisini sizin için bir hayli bilgi edindik. Yalancı Bahar 137. bölümü ile 31-10-2016 tarihinde fanlarını tv önüne kitleyecek hep yaptığı gibi. internete devamlı tercih edilen araştırmalar bu şekliyledir Yalancı Bahar 137. bölüm full hd Yalancı Bahar dizisinde bu hafta epeyce ilginç olacağına inanıyoruz.

yeni bölüm son fragmanı baya kaliteli belli ediyor kendini Yalancı Bahar geride bıraktığımız bölümüyle oldukça ses Getirmişti. Seyircisi Sürekli artan dizi Yalancı Bahar 137. bölüm 31-10-2016 akşamında yeni fenomenlerine doyumsuz anlar yaşatacak Sizde bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.
Yalancı Bahar 137. Bölüm Tek Parça HD izle 31-10-2016,Yalancı Bahar 137. Bölüm Full Hd izle,Yalancı Bahar 137. Bölüm Hemen seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 137. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 137. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 137. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 137. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 137. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 137. Bölüm

Konusu :
YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.