Son Bölüm


Yalancı Bahar 144. Bölüm Tek Parça izle 07-11-2016


Yalancı Bahar yeni Bölüm Online platformda en fazla paylaşılan yerli diziler içerisinde olmasından dolayı Yalancı Bahar dizisini sizin için biraz sorguladık. Yalancı Bahar 144. bölümü ile 07-11-2016 te seyircisini televizyon başına toplayacak hep olduğu gibi. Arama sitelerinde genelde yapılan arama kelimeleri bu şekilde olur Yalancı Bahar 144. bölüm full hd Yalancı Bahar dizisinde bu bölümde oldukça ilginç olmasını bekliyoruz.

son bölüm yeni fragmanı baya iddialı görünüyor. Yalancı Bahar Geçen Hafta ki bölümü ile bir hayli ses getirdi. Seyircisi her hafta artan dizimiz Yalancı Bahar 144. bölümü ile 07-11-2016 tarihinde tüm sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak bu bölümle ilgili görüş beyan edebilirsiniz
Yalancı Bahar 144. Bölüm Tek Parça izle 07-11-2016,Yalancı Bahar 144. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 144. Bölüm internetten seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 144. Bölüm Takılmadan izle,Yalancı Bahar 144. Bölüm Donmadan izle,Yalancı Bahar 144. Bölüm internetten izle,Yalancı Bahar 144. Bölüm Full Hd izle,Yalancı Bahar 144. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 144. Bölüm

Konusu :
YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.