Son Bölüm


Yalancı Bahar 145. Bölüm Youtube izle 08-11-2016


Yalancı Bahar son internete çok fazla tıklanan dizilerimiz içinde geldiği için Yalancı Bahar televizyon dizisini takipçilerimiz için epey bir inceledik. Yalancı Bahar 145. bölümüyle 08-11-2016 tarihinde fanlarını ekran önüne alacak sürekli olan bu. Google'de genellikle yapılan araştırmalar şu şekildedir Yalancı Bahar 145. bölüm full hd Yalancı Bahar dizisinde son bölüm epeyce güzel olacak.

bu hafta fragmanı baya güzel geldi. Yalancı Bahar geçtiğimiz hafta ki bölümde epey bir kendinden söz ettirdi. Takipçisi Sürekli artan yerli dizi Yalancı Bahar 145. bölümü ile 08-11-2016 tarihinde tüm hayranlarına merhaba diyecek. Sizde takip ediyoranız bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Yalancı Bahar 145. Bölüm Tek Parça izle 08-11-2016,Yalancı Bahar 145. Bölüm Tek Parça HD izle,Yalancı Bahar 145. Bölüm Donmadan seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 145. Bölüm Full Hd izle,Yalancı Bahar 145. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 145. Bölüm Full Hd izle,Yalancı Bahar 145. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 145. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 145. Bölüm

Konusu :
YALANCı BAHAR öykü VE KüNYE

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar'da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki ayrıcalıklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala'nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala'ya gebe olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna'yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala'nın nişanlısı Mukund'a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan meşhur yıldız üç gün sonra serbest bırakılır. üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh'dan intikam almaya karar verir.

Madhubala'nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. ikilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zaman geçtikçe birbirine yakınlaşır. artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak arzulayan kişilere karşı savaşmaktadır.

Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
memleket: Hindistan
özgün adı: Madhubala ek ıshq ek Junoon

Labels:Leave A Comment:

İzleyiciler

Toplist

My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites My Aardvark Topsites
Blogger tarafından desteklenmektedir.